Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Розрахунок і підбір холодильного обладнання

Компанія "Реал-сервіс" виконує роботи по розрахунку і пподбору холодільнооого обладнання для промислових підприємств. Для того, щоб виробництво функціонувало максимально ефективно все його процеси повинні бути оптимізовані і працювати з мінімальним витратами. Ми виробляємо розрахунок для будь-якого промислового об'єкта, підбираємо необхідні холодильні установки, поставляємо їх і виробляємо монтаж. Фахівці нашої компанії зроблять розрахунок і підбір холодильного обладнання і під Ваш об'єкт в будь-якій точці України. Досвід виробництва, проектування, продаж, монтажу та сервісного обслуговування систем ПРОМХОЛОД фахівців компанії, дозволяє гарантувати грамотний розрахунок і підбір холодильного обладнання під Ваші потреби.

Професійний розрахунок холодильної машини і чиллерів від фахівців Реал-Сервіc

Найчастіше на підприємствах необхідно зробити розрахунок чиллер або інший холодильної машини. Основними даними для розрахунку холодильної машини будуть служити обсяги охолоджувальної продукції, її початкова і кінцева температури, а також час, необхідний на охолодження. Спираючись на них, досвідчений проектувальник холодильних систем може підібрати машини необхідної холодопродуктивності

Щоб розрахуватися холодильного обладнання для вашого підприємства, необхідні вихідні дані:

  • які матеріали планується зберігати і виробляти - розмір товарних запасів, терміни зберігання, обіг матеріалів за звітний період (день, добу та інше);
  • що з продуктів, якщо такі є, має бути заморожено, а що буде зберігатися охолодженим;
  • початкова і кінцева температури оброблюваних матеріалів;
  • час обробки матеріалів;
  • які холодильні пристрої кращі для кожної з груп матеріалів.

Знаючи все це, інженер-проектувальник розрахує основні параметри холодильних апаратів, щоб згодом підібрати відповідні з тих, що є в наявності. Якщо ж стандартна холодильна техніка чимось вас не задовольнить, наш фахівець спроектує систему холодопостачання під ваші специфічні умови. Наші досвідчені фахівці інжинірингового відділу зроблять розрахунок чилера і холодильної машини - Вам просто нема про що думати!

З чого складається розрахунок холодильної машини

Можна сказати, що розрахунок холодильної машини зводиться до визначення параметрів її основних складових, виходячи з необхідної холодопродуктивності. Так підбираються компресор потрібної потужності, конденсатор, випарник та інше. При цьому бажано ще знати добову тривалість роботи агрегату, оскільки чим вона менша, тим потужніше потрібно компресор. Ефективність роботи обладнання безпосередньо залежить від правильності розрахунків, тут не можна помилитися, адже це загрожує зайвими витратами.

Розрахунок чилера і що для цього потрібно

В промисловості в якості холодильних агрегатів використовують установки охолодження води - чиллери. Вони зручні для застосування на підприємствах м'ясопереробки, молокозаводах, кондитерських фабриках, оскільки вода найкращий з холодоносіїв з точки зору екології. Якщо вам необхідний чиллер, то розрахунок охолодження води можна без побоювання довірити нашим інженерам.

Підбір професійного холодильного обладнання

Після розрахунку холодильного обладнання ми зробимо його підбір, виходячи з отриманих даних і умов функціонування. В кінцевому підсумку ви отримаєте професійні рекомендації щодо того, яке конкретно холодильне обладнання дозволить працювати вашому підприємству з максимальною ефективністю і вигодою. Розрахунок холодильного обладнання - найважливіша частина проекту. Тільки на підставі цих викладок можна правильно підібрати техніку охолодження, щоб гарантовано зберегти продукцію, але не витратити зайвого на пристрої, змушені простоювати. Звертайтеся в нашу компанію для професійного і грамотного розрахунку і підбору холодильного обладнання, охолодження води, холодильних машин і чиллерів. Ми гарантуємо якісну роботу і адекватний рівень цін.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.