Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Компресорно-конденсаторні агрегати

Працюючи в сфері зберігання та реалізації продуктів харчування, кожен підприємець стикається з промисловим холодильним обладнанням, наприклад, холодильними камерами і кожному потрібно обслуговування холодильних агрегатів. Найбільш знайома ця тема співробітникам овощебаз, магазинів, м'ясокомбінатів, молокозаводів і супермаркетів, оскільки саме вони є потенційними покупцями холодильних систем і камер в цілому. Однак сьогодні багато клієнтів все частіше цікавляться не покупкою готової холодильної установки.

Що таке ККХА, і навіщо він потрібен?

Компресорно-конденсаторний холодильний агрегат - це спеціальна конструкція, яка використовується в холодильних установках і холодильних камерах, і включає в себе збірку з різних холодильних елементів, закріплених на загальній рамі. Всі компоненти пов'язані між собою трубопровідним контуром, зокрема всмоктуючим і нагнітає трубопроводом, який приєднується до системи охолодження.

Основні холодильні елементи, які можуть розміщуватися на рамі, це:

 • компресор;
 • конденсатор;
 • ресивер.

При необхідності, продиктованої технічними умовами, холодильний агрегат також може укомплектувати і іншими холодильними елементами, такими як:

 • рідковідокремлювач;
 • масловідокремлювач;
 • теплообмінник;
 • елементи автоматики.

Головне завдання холодильного агрегату - всмоктувати пари хладогенту, википала в контурі випарника і, після стиснення, нагнітати його в систему конденсації для перетворення в рідку фазу. В результаті таких процесів охолодження, стиснення і конденсації холодильного газу і відбувається постійне підтримання низької температури в холодильних камерах, обладнаних компресорно-конденсаторними холодильними агрегатами.

Які варіанти ми пропонуємо нашим клієнтам?

Реал-сервіс є лідером в області продажів і обслуговування холодильного обладнання для промислових цілей Конструкції холодильних агрегатів можуть бути будь-якої складності. Наприклад:

 • для невеликих завдань холодопостачання;
 • для досягнення великих холодильних потужностей.

При виборі компресора рекомендуємо звертати увагу на перевірені і надійні:

 • поршневі;
 • гвинтові;
 • спіральні.

Ми цінуємо і розуміємо кожного клієнта, тому ключовими завданнями для нас при продажу компресорно-конденсаторних холодильних агрегатів є висока якість і надійність конструкції.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.