Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Обладнання для ферм і сільського господарства

Всупереч усіляким міфам, сільське господарство, а особливо напрямок тваринництва, як ніколи, рентабельно і перспективно. Тваринництво не тільки забезпечує продовольчу безпеку всієї країни, але і дає багато робочих місць для населення і підтримує розвиток інфраструктури в регіонах. Успіх діяльності сільськогосподарських підприємств безпосередньо залежить від якісної техніки та обладнання.

Машини та обладнання для тваринницьких комплексів і ферм

Впровадження автоматизованих систем на тваринницьких комплексах істотно скорочує енерговитрати, зайнятість працівників і сприяє зростанню показників продуктивності. Тваринництво - працезатратне виробництво, тому питання впровадження обладнання завжди залишається в пріоритеті. При автоматизованої роботі собівартість продукції скорочується в рази.

Устаткування для тваринницьких ферм

Автоматизація виробництва значно спрощує роботу операторам, підвищуючи рентабельність, тому підприємства зацікавлені в безперебійній роботі всього обладнання і машин. Тваринницька ферма - це окремий підрозділ сільськогосподарського підприємства, де вирощують поголів'я тварин різних видів.

До тваринницьких ферм можна віднести такі напрямки, як:

 • ферми ВРХ;
 • свиноферми;
 • птахоферми;
 • звіроферми.

Обладнання, необхідне для функціонування всього господарства, залежить, перш за все, від виду тварин, а також від спеціалізації підприємства.

Виділяють спеціалізоване обладнання:

 • для молочних або відгодівельних ВРХ;
 • для виробництва яйця і м'яса в птахівництві;
 • для племінного або відгодівельного господарства для свинарських ферм;
 • в каракулевому, мясошерстно-молочному, мясошерстному виробництві або для загального призначення для вівчарських господарств.

У роботі агроферм не можна обійтися без автоматизованої подачі опалення, вентиляції, стійлового або кліткового обладнання, машин для прибирання гною, очищення водойм.

Устаткування для ферм великої рогатої худоби (ВРХ)

Вибираючи якісне обладнання, підприємства забезпечують безперебійний робочий процес і максимальний прибуток. Склад обладнання залежить від чисельності та способу утримання поголів'я.

На великій фермі великої рогатої худоби будуть потрібні:

 • обігрівачі;
 • обладнання для зберігання молока.

Крім вищеназваного обладнання, бажано забезпечувати сприятливий мікроклімат в приміщення, де міститься ВРХ.

У поняття мікроклімат входять:

 • освітленість;
 • газовий склад повітря;
 • температурний режим;
 • наявність патологічних, шкідливих організмів в повітрі приміщень.

Використовуючи автоматичні системи контролю мікроклімату, можна домогтися збільшення зростання показників приросту у телят і надою у поголів'я корів.

Де замовити і купити обладнання для ферм і сільського господарства?

Для зручності підприємців компанії пропонують різні комплекти обладнання для відкриття своєї справи в тваринництві під ключ. Використовуючи це обладнання, не потрібно шукати декількох постачальників, щоб купити все необхідне. У цих проектах все продумано до дрібниць: від підлоги, освітлення, до доїльних установок і камер зберігання молока. Фахівці нашої компанії можуть виконати установку обладнання, починаючи від установки окремих видів пристроїв до комплексного монтажу всієї системи. Наші інженери допоможуть прорахувати всі елементи, без яких не обійдеться робота Вашого підприємства.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.