Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Теплові насоси

Тепловий насос-це сучасний прилад для опалення та кондиціювання повітря в приміщенні. Принцип роботи такого пристрою полягає в поглинанні і перетворенні теплової енергії з зовнішніх джерел. Попросту кажучи, тепловий насос збирає тепло з землі, повітря і направляє його в будинок. Використання теплового насоса - це ефективний шлях економії енергії в будь-якому приміщенні, зменшення витрат на опалення і гаряче водопостачання. Сьогодні все більше людей користуються тепловими насосами і суттєво економлять свої витрати на комунальні платежі. Основні можливості теплового насоса - це обігрів та охолодження приміщення, а також швидке нагрівання води. Крім цього теплові насоси мають безліч зручних додаткових функцій, це і автоматичний клімат-контроль, безшумний нічний режим, самоочищення, програматор на 7 днів, центральне управління. Теплові насоси не відрізняються доступністю, однак придбання такого, нехай і дорогого обладнання, швидко себе окупить.

Типи теплових насосів

Теплові насоси бувають різних типів:

  • тепловий насос «грунт-вода»;
  • тепловий насос «вода-вода»;
  • тепловий насос «вода-повітря»;
  • тепловий насос «повітря-повітря».

Всі вищевказані види теплових насосів в якості джерела енергії для тепла, холоду, використовують:

  • повітря, що оточує нас;
  • воду з водойм, або ж підземні води;
  • грунт.

Пристрої теплових насосів різних типів дуже схожі між собою, але є і деякі відмінності. Наприклад, у повітряного теплового насоса в зовнішньому блоці будуть вентилятори, які проганяють вуличне повітря через систему. У грунтового теплового насоса будуть труби, схожі зі свердловиною, які вкопуються в грунт, і забирають з нього тепло для опалення або кондиціонування в будинку. У водяного насоса також буде свердловина, через яку вода забирається в тепловий насос і проганяється через систему для опалення.

Побутовий прилад має ряд переваг:

По-перше це значна економія електроенергії, а також витрат на опалення і гарячу воду.

По-друге, теплові насоси не тільки збережуть ваші гроші, але ще і здоров'я. Вони мають екологічно чисті показники, так як це обладнання в процесі роботи не спалює паливо і не викидає шкідливі речовини в атмосферу. Відсутність полум'я, витоку газу, вихлопів, сажі та інших пожежонебезпечних засобів забезпечують найвищий рівень безпеки теплових насосів. Жодна деталь такого насоса не нагрівається до температур, здатних викликати займання горючих матеріалів. Купуючи теплові насоси, ви купуєте надійне обладнання, яке складається з високоякісних комплектуючих з великим ресурсом роботи.

Купити тепловий насос в Україні

Ми пропонуємо широкий вибір теплових насосів. Крім самих теплових насосів ви зможете підібрати супутнє обладнання на сайті. На всі моделі теплових насосів діє гарантія. Зорієнтуватися у великій різноманітності кліматичної техніки вам допоможуть професійні консультанти компанії.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.