Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Особливості вибору холодильних камер для бізнесу

Об'єм холодильної камери - обов'язковий атрибут виробничих і складських підприємств, які спеціалізуються на продовольчих і непродовольчих групах товарів. Вона легко оптимізується під тип сировини, інтегрується в приміщення складу або виробництва і забезпечує продукції підходящу для неї температуру.

Необхідні холодильні камери для ресторанів, кафе, барів і магазинів - будь-яких організацій, які прагнуть зберегти смакові якості, свіжість і конкурентоспроможність своїх продуктів.

Яку купити холодильну камеру

Щоб вибрати компресор для холодильних камер і визначити прийнятні характеристики техніки, важливо відштовхуватися від планових обсягів і типу сировини, місця установки і необхідної температури, яку повинна підтримувати холодильна камера. Промислова версія цього агрегату працює стабільно, не схильна до поломок і не вимагає частого обслуговування.

Різновидами цих пристроїв прийнято вважати:

  • Середньотемпературні модифікації,
  • Низькотемпературні моделі,
  • Камери шокової заморозки.

Виходячи з конструктивних особливостей, обладнання можна розділити на 2 види: спліт система і моноблок.

Спліт система для холодильної камери - це свобода установки. Агрегатна частина конструкції може бути встановлена на видаленні від ємності, тому її зручніше використовувати в громадському харчуванні і роздрібних продажах. Моноблоки - габаритні пристрої, їх доцільніше розміщувати на виробництві або складі, де вони не будуть заважати покупцям.

Вибирати потужність компресора важливо, виходячи з нюансів експлуатації, і з дверима стоїть бути не менше уважним: можна віддати перевагу двостулкових або одинарним рішенням, прозорим або непрозорим, орним або відкатним модифікаціям.

Вартість системи охолодження може змінюватись в залежності від виробника, потужності, орієнтації на виконання певних завдань і об'єму.

Монтаж холодильних камер

Перед покупкою устаткування необхідно оцінити місце його розташування. У приміщенні монтаж холодильних камер допускається за умови мінімальної вологості і на видаленні в півтора метрах від джерел тепла. Установка агрегату на вулиці вимагає відсутності прямих сонячних променів в точці роботи системи.

Ці умови є обов'язковими для виконання, тому що ремонт холодильної камери може спричинити за собою фінансові втрати і псування продуктів. Правильний монтаж пристрою продовжує термін його експлуатації.

Теплоізоляція корпусу забезпечується установкою сендвіч-панелей, які допомагають регулювати температуру в контейнері. Це важливо для швидкопсувних і вимогливих до умов зберігання товарів, наприклад, молочних продуктів.

Умови співпраці та замовлення

Вигідно купити холодильну камеру і отримати інформацію про вибір і монтажі конструкції ви зможете в нашій компанії. Фахівці підберуть оптимальне рішення з урахуванням потреб вашої компанії і типу продукції, яку потрібно заморожувати.

Ми працюємо з клієнтами з Києва, Харкова та інших міст України. Звернувшись до нас, ви отримаєте оптимальні ціни на холодильні камери і великий вибір модифікацій для будь-яких завдань. У нас ви знайдете обладнання для холодильних камер і зможете замовити монтаж і обслуговування обраного агрегату в рамках вашого комерційного проекту.

Середньотемпературна холодильна камера, купити яку ви зможете у нас з максимальною вигодою, допоможе зберегти свіжість, якість та користь найрізноманітніших продуктів харчування.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.