Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Кондиціонери для сільськогосподарської техніки

Перші трактори і комбайни були з відкритими кабінами. І єдиним охолоджуючим пристроєм, був звичайне навколишнє повітря. З появою закритих кабін, з'явилася проблема, як зробити повітря в них комфортним для оператора прибиральної машини. Рішення знайшлося. Всередину кабіни проводилися патрубки для надходження свіжого повітря, встановлювалися вентилятори, але разом з навколишнім повітрям, в кабіну проникав пил, згодом перетворюється в бруд. При цьому, температура повітря в кабіні, в спекотний літній день, ставала нестерпною. Також, для охолодження салону тракторів, використовувалось повітря, охолоджене при проходженні через холодну воду. З самої першої появи, автокондиціонер є символом достатку і комфорту. Високі вимоги до сучасної сільськогосподарської, вантажної та іншої спецтехніки, зумовлюють постійний розвиток всього того, що пов'язано із зручністю експлуатації цих машин. Конкуренція на ринку виробників машин сільгосппризначення, змінила сучасні трактори і комбайни до невпізнання, в порівнянні з їх попередниками. Нові кабіни мають панорамне скління, склоочисники, зручні дзеркала з електрорегулюванням. У них встановлюються ергономічні крісла. Оснащення сучасних комбайнів і тракторів, високоефективними системами клімат-контролю, є обов'язковим фактором, що забезпечує комфорт для оператора, і як наслідок прямо впливає на якість і час виконання польових робіт.

Значимість кондиціонера в комбайні

Першочергова задача кондиціонера в комбайні - охолодження повітря в кабіні. Однак є ще ряд функцій, які можуть бути дуже корисними:

  • обігрів салону в осінньо-зимовий період;
  • видалення надлишків вологи з повітря;
  • вентиляція, шляхом циркуляції наявного повітря в кабіні.

Купити кондиціонери для сільгосптехніки в Україні

За тривалий період роботи, наша компанія зарекомендувала себе як надійний і перевірений постачальник. Ми пропонуємо за вигідною ціною придбати запчастини для кондиціонерів для сільгосптехніки - тракторів МТЗ, К-700, Т-150, ХТЗ-170, а також для всіх видів збиральної техніки вітчизняного та імпортного виробництва.

Основні переваги роботи з Реал-сервіс:

  • великий асортимент запчастин на трактори та іншу сільгосптехніку в Україні;
  • швидкість оформлення замовлення;
  • найнижча вартість деталей для роздрібних і оптових покупців, без додаткових прихованих платежів.

Відвідавши наш сайт, ви зможете підібрати потрібну для себе продукцію, зорієнтуватися за ціною. Замовлення відправляються по всій території України. Наші співробітники завжди дадуть кваліфіковані відповіді на питання, що стосуються продукції з каталогу, допоможуть у виборі необхідних запчастин і комплектуючих матеріалів до кондиціонерів та іншої сільськогосподарської техніки. Базові принципи роботи компанії грунтуються на веденні відкритого бізнесу, швидкому реагуванні на запити ринку і якісному обслуговуванні клієнтів.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.