Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Доцільність використання блоків обробки повітря для комерційних підприємств

В приміщенні атмосфера - це джерело гарного самопочуття і настрою присутніх, тому обладнання для обробки повітря допустимо встановлювати не тільки на підприємстві, а й у торгових центрах, магазинах і місцях скупчення людей. Для продукції на виробництві підтримку прийнятної температури, вологості і гігієнічності також стане суттєвим плюсом. З урахуванням проблеми забруднення середовища наявність кондиціонера і систем обробки повітря важливо використовувати при виготовленні продуктів харчування, товарів народного споживання і на інших підприємствах.

Установка блоку обробки повітря: особливості вибору та купівлі

Принцип роботи такого обладнання побудований на відвід відпрацьованого і забезпеченні свіжого повітря заданої температури. Підбираючи конгруентністю модель пристрою, зверніть увагу на наступні чинники:

  • Розмір обслуговується приміщення,
  • Кількість людей,
  • Технічні особливості майбутньої покупки,
  • Передбачувані витрати на агрегат.

Продумати систему вентиляції і кондиціонування практично і вигідно ще на етапі будівництва об'єкта. У той же час купити блок обробки повітря можна і в приміщення, введене в експлуатацію. Вбудована конструкція вимагає мінімального простору і встановлюється в будь-якому секторі приміщення.

Вибирайте блок обробки повітря, виготовлений з вогнетривких матеріалів і наділений сучасними опціями фільтрації. Таким чином, покупка прослужить вам і довше, і ефективніше. До того ж пристрій не порушуватиме норм пожежної безпеки на комерційних об'єктах. Заявлений рівень гідрофільності приладів покликаний контролювати рівень вологості в приміщенні будь-якої площі.

Представлене в нашому асортименті обладнання може працювати як на опалення, так і на охолодження. Автоматичне перемикання між режимами дає можливість пристрою працювати з максимальною ефективністю і мінімальними витратами електроенергії. Присутній і опція кондиціонування повітря для створення оптимальних умов в приміщенні.

Купити блок обробки повітря в Україні: що важливо знати

Монтаж блоку обробки повітря покликаний знизити навантаження на систему кондиціонування і скоротити споживання електроенергії на підприємстві. За рахунок компактних габаритів і просунутих технологій відповідний за характеристиками блок обробки зовнішнього повітря використовується практично без обмежень по всіх параметрах:

  • Площа що обслуговується приміщення,
  • Кількість персоналу, зайнятого на виробництві,
  • Тип сировини, з яким працює компанія,
  • Пора року і погода.

Управління агрегатом здійснюється централізовано, в межах підтримуваних значень ви відрегулюєте ті чи інші показники роботи обладнання. Ці прилади також виконують і дезінфекційну функцію, тому в умовах пандемії покупка пристрою вентиляції і кондиціонування особливо актуальна.

Запрошуємо підприємства до співпраці

Установка блоку обробки повітря проводиться висококласними фахівцями, тому ви отримаєте надійний і експертний монтаж придбання. Навіть активна експлуатація не вплине на працездатність системи.

Ми пропонуємо збалансовану ціну на пневматичний блок обробки повітря, щоб ви могли забезпечити оптимальну атмосферу в комерційному приміщенні з мінімальними витратами.

Гарантійне і планове обслуговування ми проводимо в Києві, Харкові, Одесі та інших містах, тому стати нашим покупцем зможе будь-який підприємець України незалежно від розташування його комерційного об'єкта.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.