Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Системи вентиляції повітря

Обмін повітря - важлива частина мікроклімату. Вентиляція види і призначення якої, мають свої особливості, дозволяють підібрати підходящий і за допомогою нього здійснювати якісний повітрообмін в кожному конкретному випадку.

Види вентиляції

Як визначитися, який вид вентиляції підійде для Вашого будинку, офісу, квартири? Все залежить від площі, конфігурації, місцезнаходження та призначення кімнат або кабінетів, для яких Ви підбираєте вентиляційну систему. І, звичайно, важливу роль відіграє Ваш бюджет. Купити систему вентиляції - значить, зробити довгострокове вкладення у власний комфорт і комфорт своїх близьких. Так що вибирати тип вентиляції варто ретельно.

Класифікація вентиляційного обладнання з різних аспектів:

  • За способом циркуляції повітря: природна і примусова (механічна).
  • За призначенням: припливна, витяжна або припливно-витяжна.
  • За конструкцією: канальна і безканальна (провітрювач, приточний клапан, брізер).
  • За додатковими функціями: вентиляція з підігрівом, вентиляція з фільтрацією повітря і ін.

Реал-сервіс займається не тільки проектуванням і розробкою систем вентиляції та кондиціонування, а й пропонує ряд типових рішень. Великий досвід реалізації різних проектів, дає можливість запропонувати Вам від найпростіших до нестандартні рішень з вентиляції та кондиціювання квартир, будинків та офісів. Завжди правильна система вентиляції і кондиціонування - результат нашої роботи.

Надійна команда професіоналів грамотно і ефективно вирішить всі питання зі створення правильного мікроклімату в будь-якому приміщенні

Монтаж систем вентиляції та кондиціонування - довіртеся фахівцям

Тільки правильно виконаний монтаж вентиляції і кондиціонування повітря дозволяє створити в приміщенні необхідний мікроклімат, щоб забезпечити комфортне перебування людей і функціонування будівлі. Установка кліматичної системи передбачає монтаж обладнання в точній відповідності з інженерними та конструктивними розрахунками і кресленнями. Такого роду роботи найбільш грамотно виконують фахівці проектно-монтажних організацій, що надають послуги в комплексі: проектування, установка і пусконалагодження системи.

Монтаж внутрішньої інженерної системи здійснюється поетапно: розмітка місць розташування обладнання і повітроводів, монтаж установок, утеплення, збірка і з'єднання вузлів системи, підключення дренажу і електропостачання, запуск і пусконалагодження, завершення ремонтних робіт, установка вентиляційних решіток і пультів.

Фахівці нашої компанії можуть виконати установку найрізноманітніших систем кондиціонування повітря, починаючи від установки окремих видів пристроїв до комплексного монтажу всієї системи Наші інженери допоможуть прорахувати всі елементи, без яких не обійдеться монтаж, а також допоможуть підібрати оптимальне обладнання.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.