Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Сервісне обслуговування холодильного обладнання

Планове технічне обслуговування холодильного обладнання покликане не тільки продовжити термін служби агрегатів, а й знизити енерговитрати. Основне завдання планового сервісного обслуговування промислового холоду - зниження кількості аварійних відключень і зменшення споживання електроенергії.

Комплексне обслуговування холодильного обладнання

Техобслуговування промислових холодильних та морозильних систем повинно проводитися комплексно з грамотним інженерним аналізом всіх параметрів роботи обладнання. В іншому випадку спонтанний сервіс перетворюється в безнадійне і нескінченне «латання дірок» з викачуванням з клієнта грошей. Компанія «Реал-сервіс» спеціалізується на проектуванні і комплексному сервісному обслуговуванні промислового холодильного обладнання будь-яких масштабів - від продуктового магазину до великого харчопереробного комбінату. Наявність власного проектно-інженерного відділу і тісне партнерство з постачальниками оригінальних комплектуючих, дозволяє моментально усувати навіть найскладніші проблеми, вдаючись до нестандартних рішень.

Планове сервісне обслуговування торгово-виробничого холодильного обладнання включає в себе:

 • діагностику і візуальний огляд;
 • заміну витратних матеріалів і зношених деталей;
 • сунення дефектів і налагодження режимів роботи.

Установка спеціального обладнання для дистанційного моніторингу режимів експлуатації холодильних агрегатів, дає можливість оперативно виявити і усунути з'явився збій.

Чому варто вибрати нашу компанію для обслуговування холодильної техніки?

На службі нашого підприємства знаходяться безліч інженерів, які проходили семінари у лідируючій підприємств холодильної промисловості. Також вони пройшли спеціальне навчання і можуть вважатися фахівцями в своїй відросли.

Ми пропонуємо найрізноманітніші послуги, серед яких виділяється:

 • Спеціальний ремонт холодильний техніки: гарантійний і також післягарантійний.
 • Якщо необхідно, ми зможемо вам запропонувати оцінку продуктивності, яка дозволить визначити ступінь поломки холодильної техніки.
 • Експертиза, яка буде оцінювати технічні характеристики.
 • Також ми пропонуємо консультації по монтажу, технічної експлуатації та обслуговування на підприємствах.
 • Безаварійна робота обладнання - це кінцевий результат комплексного аналізу холодильних систем.

Фахівці нашої фірми пропонують комплексне обслуговування холодильного обладнання. У список додаткових послуг також входить оперативний виїзд та консультації по установці і експлуатації. Також ми пропонуємо технічний огляд, який буде проводитися щомісяця. На сьогоднішній момент ми пропонуємо значні знижки на подібний абонемент послуг.

Вартість комплексного обслуговування холодильного обладнання

Повний сервіс холодильного обладнання для магазинів включає в себе не тільки виїзд майстра на об'єкт для діагностики та усунення проблеми. Планове техобслуговування - це частина комплексу послуг з обслуговування систем холодопостачання, який включає в себе:

 • інженерне проектування;
 • поставку комплектуючих і монтаж;
 • пуско-налагоджувальні роботи і навчання персоналу;
 • віддалений сервіс і ремонт холодильного обладнання.

Приступити або підключитися до реалізації проекту і техобслуговування ми можемо на будь-якому етапі. Прейскурант цін на обслуговування холодильного обладнання та на обладнання без зайвих націнок і з реальною гарантією якості. Вартість обслуговування холодильного обладнання залежить від масштабів та спеціалізації об'єкта. Наша мета не продати послуги, а забезпечити бездоганну роботу вашого холодильного обладнання, і щоб кожен вкладений долар працював на вас 24 години на добу.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.