Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Центральні кондиціонери

Центральні кондиціонери - це не автономна частина системи кондиціонування і вентиляції повітря. Центральні кондиціонери використовуються в спорудах з великою площею: торгово-розважальні центри, адміністративні та офісні будівлі, а також спортивні споруди (басейни, ковзанки, тренажерні зали, фітнес центри і т.д.). Подача і відведення повітря від центрального кондиціонера, а також переміщення повітря в приміщеннях проводиться по воздуховодам. Важливо розуміти, що центральний кондиціонер це частина великої системи і його окрема робота не має сенсу без чиллерів або компресорно-конденсаторних блоків, гарячої води від центральної системи опалення або бойлера, повітропроводів і повітророзподільних пристроїв (решіток, клапанів, дифузорів, сопел і т.д .). А всією системою керує комплект автоматики.

Основні функції центральних кондиціонерів

Центральні кондиціонери складаються з секцій, і кожна виконує певну функцію:

 • переміщення повітря;
 • змішання потоків повітря;
 • фільтрацію;
 • рекуперацію;
 • нагрів;
 • охолодження або осушення;
 • зволоження;
 • шумоподавлення.

Варіанти використання центральних кондиціонерів

Перший: використання центрального кондиціонера як основного обладнання для вентиляції та кондиціонування повітря у всьому приміщенні. При цьому необхідна велика потужність центрального кондиціонера. Про це ми згадували вище. Другий: спільне використання центрального кондиціонера і додаткової системи кондиціонування повітря. Потужність центрального кондиціонера буде значно нижче, ніж в першому варіанті, так як його основним завданням буде подати необхідну кількість підготовленого повітря (охолодженого) згідно норм і вимог вентиляції. А основне охолодження в конкретному приміщенні буде здійснюватися незалежною чи додатковою системою кондиціонування. В результаті припливне повітря має комфортну температуру, а в кожному приміщенні створюється свій мікроклімат. Цей варіант використовується в більшості великих будівель, так як витрати на цю систему значно нижче ніж в першому варіанті.

Виділимо такі види зволожувачів повітря:

 • парові зволожувачі;
 • традиційні зволожувачі;
 • ультразвукові зволожувачі;
 • мийки повітря;

Купити центральні кондиціонери в Реал-сервіс

Наша компанія пропонує широкий модельний ряд центральних кондиціонерів. Установки кондиціонування повітря дозволяють реалізовувати всі необхідні процеси підготовки повітря: нагрівання, охолодження, очищення повітря, зволоження, осушення та рекуперацію тепла повітря, що видаляється. Устаткування має всі необхідні сертифікат. Телефонуйте нам за телефонами вказаними на сайті, або залишайте заявки і наші співробітники допоможуть Вам в підборі оптимального рішення. Так як конфігурація, параметри і вартість установки визначаються великою кількістю чинників наші фахівці індивідуально підходять до кожного завдання і нададуть відповідь в зручній для Вас формі.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.