Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Прецизійний кондиціонер

Прецизійний кондиціонер - тип кліматичного обладнання промислового призначення. Використовуються у випадках, коли в приміщенні необхідна підтримка температури з високою точністю. Прецізіоннік здатний тримати потрібний рівень температури з точністю до 1 ° C, а рівень відносної вологості повітря в приміщенні з коливанням усього в 5 ° C (за умови вбудованого регулятора вологості в обладнанні).

Конструкція і функціональність прецизійного кондиціонера

Даний тип кліматичного обладнання являє собою різновид шафового кондиціонера. Може монтуватися як зовні будівлі, так і всередині приміщення. Найчастіше встановлюється в якості моноблочной конструкції без конденсатора.

Варіації виготовлення прецизійного апарату - з верхньої або нижньої подачею повітря. Пристрій може поєднувати в собі:

  • Функції охолодження/нагрівання.
  • Зволоження повітря.
  • Фільтрації.

Переваги прецизійних кондиціонерів

Висока точність заданих параметрів. Основною особливістю прецизійних кондиціонерів є точність, з якою підтримується температура, вологість і ступінь рухомості повітря. Надійність при безперервній роботі 24-години / 7 днів на тиждень. Прецизійні кондиціонери відрізняє висока надійність при цілодобової експлуатації 365 днів в році. При такому режимі роботи термін служби кондиціонерів складає до 15 років. В основному всі кондиціонери оснащені системою автоперезапуск в разі падіння напруги.

Висока енергоефективність, продуктивність і економічність. Завдяки енергозберігаючим технологіям, які застосовуються в прецизійних кондиціонерах (наприклад, free cooling - див. Вище), їх робота охарактеризована низьким енергоспоживанням, високим коефіцієнтом корисної дії та продуктивністю. За короткий час вони здатні переробляти великі обсяги повітря, що дозволяє ефективно компенсувати теплонадлишки, рівномірно розподіляти охолоджене повітря, запобігаючи появі «гарячих зон», витрачаючи при цьому мінімум електроенергії.

Широкий робочий діапазон зовнішньої температури. Даний тип кондиціонерів дуже надійний навіть в умовах роботи при екстремальних зовнішніх температурах від -50 ° С до +50 ° С. Автоматизоване, інтелектуальне управління, а також повна сумісність з системами централізованого управління мікрокліматом будівлі і системами управління диспетчерського контролю, які дозволяють віддалено задавати необхідні параметри повітря в приміщеннях з високою точністю і контролювати роботу системи.

Фільтрація повітря. Фільтр, вбудований в прецизійний кондиціонер очищає повітря від найдрібніших частинок і пилу, що дуже важливо для довготривалої надійної роботи обладнання, встановленого в приміщенні з кондиціонером. Контроль вологості повітря. Моделі прецизійних кондиціонерів з вбудованим регулятором вологості дозволяють не тільки підтримувати необхідну температуру повітря, але і його вологість, що життєво важливо для певного типу обладнання або продукції з підвищеними вимогами до параметрів повітря.

Область застосування

Найчастіше прецизійний кондиціонер застосовується в серверних, виставкових музеях поліклініках, лабораторіях та інших приміщеннях, де необхідна високоточна підтримка необхідних температурних показників. Отримати детальну консультацію про зацікавивше Вас обладнання можна зв'язавшись з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті, або через форму зворотного зв'язку. Наші фахівці з Реал-сервіс шляхом розрахунків і характеристик апаратів допоможуть Вам визначитися з вибором.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.