Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Льодогенератори

Купити льдогенератор з гарантією і доставкою. Льдогенератор (ледогенератор) - прилад, однаково корисний круглий рік. Звичайно, в теплу пору року він використовується набагато частіше. Але хіба вечірці на честь дня народження, Нового року або дня святого Валентина не потрібен лід для коктейлів? Втім, льодогенератор - це не розкіш, а скоріше, один із засобів для отримання додаткового задоволення від життя. Сучасні апарати бувають двох типів: компресорні і ропні. У перших лід наморожують на поверхні випарника. А по-друге вода, перебуваючи в спеціальній формі, заморожується за допомогою циркулюючого розсолу (холодоагенту), температура якого приблизно на 10 гр. нижче нуля за Цельсієм. Ще льодогенератори відрізняються один від одного ще і тим, для яких цілей виготовляється лід. Від цього залежить, скільки його виробляє льдогенератор і якого він буде якості.

Промислові льодогенератори

Професійні льодогенератори, використовувані в ресторанному бізнесі, звісно, набагато продуктивніші і виробляють більше кількості льоду на добу. А ось побутові льодогенератори служать тільки для того, щоб в будь-який час у себе вдома пересічний громадянин міг випити стаканчик соку або коктейлю. Побутові льодогенератори повинні бути компактних розмірів. Найчастіше це автономний льдогенератор без підключення до водопроводу і каналізації. Його зручно встановлювати на кухні і барної стійки. Від автономного льдогенератора не стирчать трубки і шланги. Спеціальні сигналізатори на льодогенераторах сигналізують коли потрібно долити воду і забрати готовий лід. У нашому магазині представлено кілька видів льдогенераторов, які можуть використовуватися як в кафе барах, ресторану для промислових цілей, так і в домашніх умовах. Ціни на льдогенератор у нас завжди найкращі! Льодогенератори для кафе, барів і ресторанів. Не один сучасний бар не обходиться без льдогенератора. Який же фруктовий коктейль приготувати без льоду. А сучасні блендери дозволяють готувати смузі, в яких до 80% займає лід. Для невеликих барів можна цілком використовувати автономні льодогенератори. Для великих обсягів вже не обійтися від апаратів, що підключаються до водопроводу і каналізації. У нашому магазині представлені льодогенератори самих різних видів. Багаторічний досвід роботи і експлуатації льдогенераторов показала їх простоту, невибагливість і надійність в роботі. Найпоширеніші льодогенератори для барів з продуктивність від 18 до 42 кг на добу. Корпус цього класу льдогенераторов як правило виготовлений з нержавіючої сталі. Підключаються вони просто, з чим може впоратися звичайний сантехнік. При відсутності такого, наші фахівці можуть підключити генератор льоду в будь-якому барі. Комплект для підключення зазвичай входить в комплект. Даний вид льдогенераторов ділиться на апарати для генерації кубикового (наперсткових) льоду або лускатого. Льодогенератори лускатого (гранульованого) льоду, як правило їх продуктивність 70-90 кг на добу, використовуються для охолодження риби на спеціальних рибних столах.

Купити льдогенератор в Україні

Наша компанія Реал-Сервіс надає повний цикл послуг - від продажу льдогенераторов до їх підключення, гарантійного та післягарантійного обслуговування. Купити льдогенератор (ледогенератор) можна по телефону або зробивши замовлення на нашому сайті.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.