Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Кліматичні камери постійних умов

Одним з видів лабораторного обладнання, яке часто застосовується різними компаніями є кліматична камера. Для якісного проведення деяких лабораторних випробувань, необхідно використовувати речовини певної температури, крім того, багато досліджень вимагають тривалого утримання речовин за умов певної температури і вологості. Випробувальні кліматичні камери застосовують для зберігання різних зразків при певній температурі, освітленості і вологості. Існує величезна безліч різних кліматичних камер з різними технічними характеристиками і функціональними можливостями.

Область застосування кліматичних камер постійних умов

Сфери, в яких застосовується кліматична камера:

 • фармацевтична галузь;
 • біомедичні дослідження;
 • косметичне виробництво;
 • харчова промисловість;
 • машинобудування;
 • зберігання та кондиціонування.

Переваги кліматичних камер

Ключові особливості обладнання:

 • Корпус і внутрішні стінки з високоякісної, стійкої до корозії і легко очищається нержавіючої сталі, висока енергоефективність, тривалий термін служби.
 • Безшумний нагрів, охолодження, зволоження і осушення з мінімальною вібрацією і економією електроенергії.
 • Рівномірність нагріву, вентиляція без турбулентності.
 • Світловий модуль з можливістю регулювання яскравості та інтенсивності освітлення, оснащений енергоефективними світлодіодними лампами холодного білого і теплого світла.
 • Двостулкові двері для візуального спостереження із зниженням ймовірності забруднення або зрушень мікрокліматичних кондицій.
 • Програмування та документування даних з використанням інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, підключення USB і Ethernet.
 • Відповідність стандартами ICH, GMP, FDA і IFSCC.

Купити кліматичну камеру в Україні

Наша сервіс компанія пропонує купити кліматичну камеру за доступною ціною. Ціна Камери кліматичних випробувань формується, в залежності від технічних характеристик приладів та їх комплектації. Товар можна придбати за готівковий або безготівковий розрахунок, оплачені прилади ми доставляємо в будь-яке місто України транспортними компаніями-перевізниками.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.