Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Автомобільні рефрижератори

Рефрижератор - це напівпричіп, що складається з ізотермічного фургона з сендвіч-панелей і холодильного обладнання, що служить для перевезення швидкопсувних і заморожених продуктів, що вимагають надійної термоізоляції від навколишнього середовища. При зовнішній температурі +30 С такий напівпричіп знижує її всередині кузова, а потім підтримує в діапазоні від +12 до -20 градусів, в залежності від вимог даного вантажу, ступеня герметичності фургона і виду холодильної установки.

Рефрижератори автомобільні

Автомобільні рефрижератори дуже популярні серед вітчизняних перевізників. Вони затребувані як взимку, так і влітку. Причому, слід зауважити, що вартість перевезення продуктів таким рухомим складом трохи більше, ніж іншими видами напівпричепів. Для тих, хто не розуміє, про що йде мова, на нашому сайті представлені фотографії рефрижераторів. Джерелом холоду в фургоні служать евтектичні плити, сухий або природний лід, зріджені гази. Усередині кузова температура може коливатися від + 7 ° С до -20 ° С. Опалювальна установка може підвищувати температуру всередині ізотермічного фургона і підтримувати на рівні + 12 ° С при середній зовнішній температурі в -20 ° С протягом дванадцяти годин. Якщо перевізникам необхідно постійно перевозити кілька вантажів при різній температурі, то він може замовити виготовлення мультитемпературних рефрижераторів. Рефрижератори розраховані на експлуатацію при температурі від -40 до +40 ° С і відносній вологості повітря 80 відсотків.

Пристрій рефрижератора

Стінки рефрижераторів, як правило, роблять з монолітних сендвіч-панелей, що мають товщину 4-8 см, що з'єднуються між собою зовнішніми і внутрішніми елементами обрамлення. Стики цих сендвіч-панелей виконуються герметично, щоб не утворилося теплових мостів. Двері мають ущільнювач з еластичного зносостійкого гумового профілю, який забезпечують надійну термоізоляцію. Теплоізоляційним шаром в рефрижераторах виступає пінополіуретан, щільністю 60 кг/м3, який володіє низьким коефіцієнтом теплопровідності (0,035 Вт / м2). Даний матеріал пройшов випробування на токсичність і був визнаний безпечним у використанні як утеплювач. Він також стійкий до гниття, впливу мікроорганізмів і цвілі.

Типи рефрижераторів

Рефрижератор виготовляється в двох варіантах:

  • на шасі бортового напівпричепа (вкладна сендвіч-панель підлоги);
  • на спеціальному шасі, яка призначена для застосування з несучою панеллю підлоги і кріпиться безпосередньо на шасі.

Другий варіант має знижену споряджену масу і збільшену вантажопідйомність.

Купити автомобільні рефрижератори в Реал-сервіс

При виборі рефрижератора потрібно відштовхуватися від планованих обсягів вантажів, відстаней, на які вони будуть перевозитися, і необхідних температурних режимів. Наша компанія пропонує широкий модельний ряд автомобільних рефрижераторів. Телефонуйте нам за телефонами вказаними на сайті, або залишайте заявки і наші співробітники допоможуть Вам в підборі оптимального рішення. Так як конфігурація, параметри і вартість авторефріжіраторов визначаються великою кількістю чинників наші фахівці індивідуально підходять до кожного завдання і нададуть відповідь в зручній для Вас формі.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.