Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Холодильне обладнання для м'ясо-молочної промисловості

М'ясо - це швидкопсувний продукт, для заощадження властивостей якого потрібні особливі умови зберігання. Будь-яка компанія, що займається виробництвом або продажем м'ясної продукції, користується спеціальним холодильним обладнанням. Підприємство по випуску м'ясних виробів (в тому числі, і різних напівфабрикатів з м'яса), оснащується промисловими холодильниками. Невеликих шаф-холодильників в даному випадку недостатньо, тут йдеться про спеціальних холодильних камерах для м'яса. Компанія «Реал-сервіс» спеціалізується на монтажі промислових холодильних установок для великих підприємств. За бажанням замовника може бути виконано оснащення виробничого об'єкта холодильним обладнанням з нуля, або окремо надана установка для охолодження м'яса. При підборі технічного рішення потрібно віддавати перевагу тим машинам, продуктивність яких трохи вище необхідної для наявної системи. Певний запас потужності робить підприємство більш гнучким і підготовленим до нестандартних ситуацій.

Камера зберігання охолоджених напівтуш

Як організовується зберігання охолоджених напівтуш? Ми багато років обслуговуємо харчові переробні виробництва в якості постачальника всього комплексу морозильного і холодильного устаткування. У число наших основних клієнтів входять птахоферми і м'ясокомбінати.

В камеру зберігання м'яса рогатої худоби і свиней може відправлятися у вигляді:

  • цілих туш;
  • напівтуш;
  • четвертин.

Різниться два способи зберігання:

  • м'ясо укладається в один ряд і поміщається в камеру, в якій підтримується температура 0ºС ... + 4ºС;
  • м'ясо підвішується до стелі камери на гаках.

Особливості зберігання охолодженого м'яса

Охолоджене м'ясо зберігається в середнєтемпературних холодильних камерах. У них підтримується спеціальний температурний режим і рівень вологості. В такому мікрокліматі не відбувається розвитку хвороботворних мікробів. Одночасно з цим зберігаються ті біологічні процеси, в результаті яких поліпшуються органолептичні якості м'яса.

Вимоги, що пред'являються до холодильного обладнання:

  • Безпека. Все обладнання, яке встановлюється на харчових виробництвах повинно відповідати вимогам безпеки.
  • Якість, надійність і довговічність - основні параметри, що забезпечують безперебійну роботу підприємства.
  • Зручність і простота експлуатації і обслуговування - дозволяють швидко навчити персонал для роботи з обладнанням і без проблем забезпечувати його надійне функціонування.
  • Наявність відповідних сертифікатів якості.

Купити холодильне обладнання для харчової промисловості в Реал-сервіс

Представлене на сайті нашої компанії обладнання відповідає всім перерахованим вище вимогам. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати необхідні одиниці техніки в залежності від запитуваних температурних режимів (середньо та низькотемпературні) і потужності. Звертайтеся по допомогу до наших консультантів і вони допоможуть зробити вам правильний вибір!

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.