Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Скороморозильні камери: різновиди і переваги використання

Використання камери тунельної шокової заморозки і ефективних швидкоморозильних апаратів в бізнесі - це запорука збереження свіжості продуктів і їх смакових якостей. Промислові охолоджуючі пристрої характеризуються довговічністю, простотою експлуатації та обслуговування, а також оптимальною потужністю. Скороморозильні апарати, ціна яких виправдана в порівнянні з принесеної користю, гарантують оперативне заморожування будь-яких обсягів сировини.

У яких випадках варто купити скороморозильні апарати

Купівля холодильної установки стане вигідною інвестицією для виробників продуктів харчування тривалого зберігання:

  • Напівфабрикатів,
  • М'яса та птиці,
  • морепродуктів і риби,
  • Овочів, фруктів і кулінарії.

Купити швидкоморозильних апарат буде доцільно для виробництв, які працюють з великими обсягами продукції, і організацій, які акцентують увагу на якість свого товару навіть при помірній кількості заморозки.

швидкоморозильні апарати і тунелі невибагливі в обслуговуванні - цю послугу надають за вигідною ціною не тільки в Києві, а й в більшості міст України.

Важливою перевагою обладнання вважається його компактність, яка дозволяє розмістити виробничу лінію на мінімальному просторі.

Використання подібних агрегатів дозволяє:

  • Продовжити термін придатності продуктів,
  • Зберегти корисні властивості і смакові якості заморозки,
  • Уникнути появи крижаних кристалів на поверхні їжі.

Робота з пристроями також гранично проста - досить завантажити продукти в камеру, вони під тиском будуть оброблені потоками повітря і доведені до необхідної температури.

Спіральний скороморозильні апарати ціна

Це спецобладнання доцільно купувати на етапі будівництва промислової лінії - агрегат легко інтегрується в комплекс холодильних пристроїв.

Спіральний скороморозильні апарати, ціна якого залежить від його характеристик, дозволяє заморожувати продукцію обсягом до 1000 кг на годину.

Для заморожування ніжних продуктів харчування доцільно використовувати щадне, але ефективне обладнання. Тунельний швидкоморозильних апарат необхідний в разі, якщо потрібно заморозити молочну продукцію, різні пюре, кондитерські або хлібобулочні вироби та інше. Він працює за принципом конвеєра, в початок стрічки завантажується продукція, а в кінці виходить вже заморозка.

Вертикальний плитковий скороморозильні апарат

Плиткові скороморозильні апарати, ціна яких різниться в залежності від продуктивності компресора і типу холодильного агента, включають в себе кілька модифікацій для вирішення різних завдань. І горизонтальний, і вертикальний плитковий скороморозильні апарат використовуються для шокового заморожування риби, м'яса, овочів, грибів, субпродуктів та іншого.

Використовувати горизонтальний плитковий скороморозильні апарат коштує для отримання таких вигод:

  • Швидка заморозка за рахунок прямого контакту з продукцією,
  • Збереження якості заморожених виробів,
  • Зручність транспортування заморожених блоків.

Для масштабного виробництва підійде горизонтальний плитковий скороморозильні апарат. Ціна придбання і обслуговування такого пристрою буде доступною для більшості прибуткових підприємств в продовольчому сегменті. Вибрати і замовити багатофункціональне обладнання ви можете на нашому сайті, отримаєте консультацію вже сьогодні.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.