Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Комплексне оснащення підприємств громадського харчування і торгівлі

Торговельне обладнання - основа будь-якого торгового підприємства. У кожному супермаркеті, кафе, ресторані, складі і інших закладах Ви обов'язково знайдете такі предмети: холодильні камери, касові апарати, ваги або звичайні полки. Все перераховане вище прийнято відносити до предметів, призначеним для підприємств торгівлі, тобто до торгового обладнання. Так як основна мета всього торгового оснащення - реалізація продукції, то слід максимально серйозно поставитися до вибору професійної техніки: покупці, установці, а також подальшим послуг сервісу. Дуже важливо правильно визначити, що саме необхідно на Вашому підприємстві. Потрібно знати де розмістити, наприклад, той же стелаж або вітрину, який розмір або дизайн найкраще підійде. З огляду на всі ці фактори не складно здогадатися, що слід звертатися тільки до перевірених фахівців в даній сфері.

Харчове обладнання для ресторанів

Кухня - найважливіший елемент в будь-якому ресторані. Тому і промислове устаткування для кухні ресторану грає дуже важливу роль. Кухонне обладнання для громадського харчування формує: гарячий цех, холодний цех, рибний цех, м'ясний цех, овочевий і мийний цеха. Професійне обладнання для ресторанів впоратися з найбільшими навантаженнями. Для цього технологічне обладнання ресторанів повинна бути якісною і довговічним. Купити обладнання для ресторану вам допоможуть наші досвідчені менеджери.

Устаткування для кафе

Кафе - заклад громадського харчування, схоже на невеликий ресторан, але з обмеженим у порівнянні з рестораном асортиментом продукції. Устаткування для кафе і ресторанів може бути абсолютно однаковим, в залежності від кількості відвідувачів і асортимент страв.

Устаткування для бару

Наші професіонали підберуть тільки якісне обладнання для барів і кафе. На нашому сайті Ви знайдете все для бару, починаючи від професійного обладнання для бару і закінчуючи інвентарем і посудом для бару. Наша компанія пропонує комплексне оснащення підприємств громадського харчування і торгівлі професійним кухонним обладнанням від кращих європейських виробників. Також ми готові запропонувати Вам готові проекти для кафе, барів і ресторанів.

Холодильне обладнання для ресторанів

У нас Ви знайдете широкий спектр холодильного обладнання для магазинів, міні маркетів і супермаркетів: починаючи від великих холодильних камер і закінчуючи невеликими льодогенераторами.

Торговельне обладнання громадського харчування та торгівлі з гарантією і сервісним обслуговуванням

Реалізована техніка на нашому сайті - зразок якості і надійності. Ми є сертифікованими представниками багатьох брендових виробників торгового устаткування і пропонуємо кваліфіковане гарантійне та післягарантійне обслуговування на весь реалізований комплекс.

Поставка професійного обладнання для харчових виробництв і торговельних підприємств здійснюється з максимальною зручністю для замовника. Співпрацюючи з нашою командою, робота магазину продуктів, ресторану або кафе стане більш прибутковою, прискориться окупність витрат, репутація вашого підприємства зросте. Наша основна задача - Ваш комерційний успіх!

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.