Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів

В епоху технологій і великої конкуренції супермаркети намагаються отримати якомога більше клієнтів і при цьому не втратити вже існуючих, а для цього їм потрібно високо тримати планку, за рахунок конкурентної ціни і якості продукції, що продається. Для належного зберігання товарів важливо врахувати всі необхідні вимоги в залежності від особливостей конкретного товару. З цією роботою добре справляється сучасне холодильне обладнання для супермаркетів. Його основною відмінністю від аналогів є місце установки. Даний тип обладнання встановлюється безпосередньо в торгових залах супермаркетів і крім підтримки необхідної температури повинен також мати привабливий зовнішній вигляд, продуману конструкцію для зручного взаємодії з покупцем і хорошу видимість товару.

Як вибрати холодильне обладнання для супермаркетів?

Перед тим як купити холодильне обладнання для супермаркетів в Україні варто звернути увагу на основні аспекти які допоможуть краще розібратися і допомогти при виборі тієї або іншої моделі. Зараз ми розглянемо 4 основні критерії на які потрібно звернути увагу в першу чергу:

  • Діапазон робочих температур. Чим він ширший, тим більше обладнання вважається універсальним і може застосовуватися для зберігання продуктів харчування з різною температурою зберігання.
  • Енергоефективність. Ціни на електроенергію з кожним роком зростають, тому цей фактор є основним при виборі будь-якого холодильного обладнання. Досягти високої енергоефективності дозволяє якісна теплоізоляція і компресори з низьким споживанням електрики.
  • Підсвічування. Крім привабливого дизайну і зручності використання, для максимальної демонстрації продукції, що продається, дуже важлива наявність внутрішнього підсвічування. Вона дозволяє не тільки демонструвати вміст холодильного обладнання при поганому зовнішньому освітленні, а й акцентує вся увага покупця на ньому.
  • Ціна. Це перше, на що звертає увагу потенційний покупець перед тим, як придбати холодильне обладнання. Але не радимо фокусуватися тільки на самих бюджетних варіантах, адже вони мають меншу ціну не просто так. Завжди дивіться на технічні характеристики і завдання які має вирішити це обладнання. І виходячи з цього робіть свої висновки.

Холодильне обладнання на нашому сайті

Компанія Реал-сервіс представляє якісне обладнання для ресторанів, магазинів і барів за цілком демократичними цінами. Асортимент продукції представлений як презентаційними, так і складськими рішеннями. Прекрасні умови для зберігання та реалізації продукції створюються сучасними функціями і опціями від найбільших виробників холодильного обладнання, що включають також орієнтацію на зберігання специфічних видів товарів. Цінова пропозиція нашої компанії задовольнить потреби і в недорогому і в елітному сегменті. Скориставшись послугами нашої компанії, можна отримати повне сприяння в підборі оптимального комплекту холодильного обладнання, а також ознайомитися з інформацією про випускаються відомими торговими марками новинки. Стратегія нашої компанії націлена на довгострокову взаємовигідну співпрацю з клієнтами, що дозволяє їм виводити свій бізнес на принципово новий рівень розвитку.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.