Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Фанкойли

Фанкойл або фенкойл від англійського «fan coil unit» являє собою низькотемпературне пристрій - вентиляторний доводчик, в якому вентилятор проганяє крізь теплообмінник (з циркулюючим холодо / теплоносієм) потік повітря, тим самим інтенсивно поширює холод (або тепло) в приміщенні, що обслуговується. Принцип роботи фанкойлів - регульована передача через повітряний потік холоду / тепла від віддаленого чилера / котла / теплового насоса в окремі приміщення або групи приміщень.

Застосування фанкойлів

В основному фанкойли більше використовуються в системах централізованого кондиціонування в офісних та адміністративних будівлях, в супермаркетах, а також в різних установах або готелях. Системи чиллер-фанкойл можуть застосовуватися тільки для охолодження або на охолодження / обігрів через систему канальних, касетних або інших фанкойлів. Ефективно і економічно вигідне використання фанкойлів, коли в якості джерела тепла / холоду використовується тепловий насос. Фанкойли швидко і якісно прогрівають кімнату, не потрібно нагрів води в системі до високих 80-90 градусів. Влітку вони прекрасно охолоджують кімнати. Тепловий насос економно підтримує потрібний температурний режим круглий рік. Якщо потрібно зробити найбільш економічну систему з повітряним тепловим насосом, обов'язково на обігрів і кондиціонування будинку варто купити кілька фанкойлів.

Типи фанкойлів

В залежності від будови будівлі або інтер'єрів приміщень встановлюються найрізноманітніші типи фанкойлів: підлогові, універсальні - напольно-стельові, касетні, канальні і настінні. Вони можуть встановлюватися в системах підвісних стель, в прихованих повітряних каналах, на стінах, на підлозі або під стелею. За принципом організації деякі канальні моделі доповнюються функцією підмішування свіжого повітря.

Канальні моделі зазвичай вбудовані в систему повітряних каналів, безкорпусні, в приміщенні видно тільки декоративні грати з направляючими потік повітря жалюзі. У канальних надтонких моделей є перевага монтажу в обмежених по висоті просторах. Канальні фанкойли для прихованого монтажу застосовують в приміщеннях з особливими вимогами до інтер'єрів, вони розрізняються по напору і потужності.

Касетні моделі підходять під діловий інтер'єр, вони вбудовуються в систему підвісних стель; на стелі видно тільки решітка для забору повітря і декоративна рамка.

Настінні фанкойли з оригінальним дизайном з вигляду нагадують настінні блоки спліт-систем і зручно налаштовуються дистанційним пультом управління. Настінні моделі підходять для офісних приміщень або віталень, холів готелів або хостелів.

Універсальні підлогові фанкойли відрізняються прекрасним дизайном і запросто вписуються в інтер'єр вітальні, в комплект обстановки кабінету або спальні. Підлогові моделі добре підходять для обігріву / кондиціонування приміщень складної конфігурації.

Проектування і монтаж

Проектування, монтаж і настройка режимів роботи систем тепло- холодопостачання з використанням фанкойлів в якості кінцевих доводчиків виконується тільки висококваліфікованими ліцензованими спеціалістами з досвідом підбору і впровадження подібного обладнання. Системи розраховуються за холодо- теплопроизводительности і обсягом повітряного потоку. Неправильний підбір тягне за собою неефективну експлуатацію системи обігріву/кондиціонування.

Купити фанкойли в Україні

Компанія Реал-сервіс пропонує широкий вибір фанкойлів різної потужності для приватних будинків, об'єктів комерційного і промислового призначення. Наші фахівці не тільки підготують оптимальне технічне рішення, але і, при необхідності, виконають робочу документацію на проект виходячи з умов установки і необхідної потужності. Ми поставляємо і допоможемо впровадити промислове обладнання для систем чиллер-фанкойл. Якщо потрібно купити фанкойли для будинку, офісу або комерційної нерухомості, залишайте заявку на сайті і наші консультанти зв'яжуться з вами.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.