Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Руфтопи

Руфтоп (даховий кондиціонер) - це моноблочне кліматичне обладнання, призначене для комплексної обробки повітря в будівлях різного призначення. Судячи з назви, такі установки найчастіше монтуються на дахах будівель (в тому числі похилих), але також можуть бути встановлені на підготовленому майданчику зовні будівлі впритул до стіни.

Де застосовуються?

Чи відносяться до категорії промислових кондиціонерів і використовуються для створення оптимальних кліматичних умов у великих приміщеннях, таких як криті стадіони, офісні та торгові центри, складські та виробничі приміщення, супермаркети та ін. Основною перевагою руфтопів перед іншими системами кондиціонування полягає в тому, що вони дозволяють забезпечувати функції вентиляції і кондиціонування (охолодження і / або нагрівання повітря) одночасно.

Як працюють руфтопи?

Руфтоп працює за наступним принципом: повітря, що надходить з вулиці через забірну решітку, змішується з повітрям, що знаходиться в приміщенні і втягнутим в кондиціонер. Співвідношення надійшов свіжого і обробленого повітря регулюється за допомогою заслінок. Після цього повітря проходить через фільтр і направляється до теплообмінника, в якості якого може виступати випарник або конденсатор. Тут відбувається його нагрівання або охолодження. Повітря може нагріватися за допомогою водяного або електричного нагрівача, вбудованого в систему, а якщо руфтоп газовий, то для нагрівання використовується пальник. Після того як температура повітря досягне необхідного рівня, він прямує до розподільних повітропроводів. Конденсатор прохолоджується спеціальним вентилятором, що забирає повітря з вулиці, а потім викидають його назад в атмосферу. Низькотемпературний комплект забезпечує підігрів компресора і регулює частоту обертання вентилятора, що вирішує питання використання руфтопів взимку.

Класифікація руфтопів:

  • Пристрої, що працюють на охолодження.
  • Пристрої, що працюють на нагрів (як теплового насоса), які в свою чергу можна розділити на кондиціонери з електричним, водяним або газовим нагрівачем.
  • Комбіновані моделі.

Особливості обслуговування руфтопів

Як і будь-яке інше обладнання, руфтопи також потребують своєчасного сервісному обслуговуванні, в яке входить заміна витратних матеріалів, чистка та дезінфекція, підтяжка і ущільнення з'єднувальних вузлів, натяжка ланцюгів і ременів. Виконати такі роботи зможуть тільки вузькоспеціалізовані майстри, які досконало знають особливості конструкції дахових кондиціонерів.

Установка руфтопів в Україні

Реал-сервіс здійснює комплексний монтаж руфтопів по Україні, який включає в себе:

  • ознайомлення з проектом;
  • підбір і постачання техніки;
  • монтаж руфтопів на вашому об'єкті;
  • автоматизацію;
  • здачу в експлуатацію.

Ми маємо всі необхідні ліцензії для виконання даних робіт.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.