Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Кондиціонування промислових будівель

Коли мова йде про кондиціонування промислових об'єктів, слід розуміти, що в цьому випадку мається на увазі не тільки комфортне кондиціонування, а й технологічне. Комфортне кондиціонування повинно забезпечувати гарні умови для перебування людей в приміщенні, технологічне - відповідає за збереження матеріалів, товарів або правильний алгоритм виробничого процесу.

Кондиціонування будівель - промислові системи

До промислових систем кондиціонування прийнято відносити обладнання, яке призначається для обслуговування площі від 300 м.кв. і має потужність від 25 кВт. Часто для організації кондиціонування промислової будівлі потрібна установка системи з достатнім рівнем надійності. Якщо планується використання обладнання в інтенсивному режимі, слід вибирати ті моделі, на які виробники дають більш високу гарантію.

В основному для промислового кондиціонування використовую канальні системи, стаціонарні і модульні конфігурації, центральні кондиціонери.

Найпопулярніші промислові системи кондиціонування:

  • «Чиллер-фанкойл». Працює на воді або антифризі. Основний охолоджуючий блок називається чиллером, а теплообмінники - фанкойлами. Відмітна риса промислового кондиціонера полягає в майже необмеженій відстані між цими двома елементами.
  • Центральні кондиціонери. Функціональні пристрої. Їх можна використовувати в якості системи вентиляції, зволожувача, охолоджувача і очищувача повітря. Промислові кондиціонери дозволяють створити оптимальний мікроклімат в габаритному об'єкті.
  • Дахові. Мають вигляд моноблока, що встановлюється на даху будівлі. Цей різновид промислових кондиціонерів здатна охолоджувати повітря, виконувати функцію вентиляції та підтримувати задані температурні параметри.
  • Мультизональні. Промислові системи кондиціювання повітря такого типу складаються з великої кількості внутрішніх блоків (до 64) і до 3 зовнішніх. При необхідності для кожного елемента задається певна температура. Це дозволяє створити індивідуальний мікроклімат в тому чи іншому приміщенні.
  • Прецизійні. Характеризуються можливістю високоточного підтримки заданої температури і вологості. Включають в себе внутрішній і зовнішній блоки. Потужність таких промислових кондиціонерів варіюється в межах 5-100 кВт.

Різноманітність агрегатів для промислового кондиціонування повітря досить велика. Це дозволяє купити той варіант, який підходить за ціною, технічними характеристиками і функціональними можливостями.

Вибір системи кондиціонування промислових об'єктів

Канальні системи зможуть забезпечити в будівлі охолодження повітря, опалення та рекуперацію тепла. Така установка може застосовуватися навіть у тих регіонах, де в зимовий період дуже низькі температури зовнішнього повітря. Опалення здійснюється за рахунок процесу рекуперації. Канальна система кондиціонування проста в експлуатації, а також її легко монтувати і обслуговувати.

Якщо площа промислового об'єкта не дуже велика, можна розглядати установку прецизійного кондиціонера. У цьому типі обладнання тепло передається за допомогою води або фреону. Прецизійні кондиціонери також не викликають труднощів при установці на промислових об'єктах.

Якщо до чистоти повітря в приміщенні особливі вимоги, то помічником стане багатозальний кондиціонування. Застосовується найчастіше така система в лікарнях, музеях і т.д. При цьому параметри повітря підтримуються на певному рівні навіть з великою відстанню між внутрішнім і зовнішніми блоками.

Для кожного об'єкта бажано створювати індивідуальний проект вентиляції і кондиціонування. Тільки досвідчені фахівці зможуть оцінити всі нюанси будівлі і технічних вимог. Також слід уважно поставитися до установки і пусконаладке нового обладнання.

Купити системи кондиціонування повітря в Україні

Ми пропонуємо широкий вибір різних систем кондиціонування повітря для промислових об'єктів. Зорієнтуватися у великій різноманітності кліматичної техніки вам допоможуть професійні консультанти компанії Реал-сервіс

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.