Головна
Промисловий холод
Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Компресори і компресорно-конденсаторні агрегати, системи центрального холоду для супермаркетів Торговельне холодильне обладнання для магазинів та супермаркетів Швидкоморозильні апарати і тунелі Чилери, Градірні, Теплообмінники Льодогенератори Холодильні камери, холодильно-морозильні склади Комплексне оснащення та кліматичні камери Кліматичні камери дозрівання ковбас і сирів Кліматичні камери дозрівання фруктів і овочів Камери для зберігання плодоовочевої продукції в регульованій атмосфері Комплексне оснащення підприємств м’ясомолочної промисловості, та підприємств з виробництва рослинної олії Комплексне оснащення супермаркетів та закладів громадського харчування Комплексне оснащення сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств
ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ
АВТО ХОЛОД
СЕРВІС
Контакти

Монтаж холодильного устаткування

Найважливішим етапом будівництва або обслуговування холодильних комплексів, не залежно від їх продуктивності і розміру, є монтаж холодильного обладнання (компресорів, агрегатів, теплообмінного обладнання). Пам'ятайте, то як проведено монтаж холодильного обладнання, безпосередньо впливає на якість його роботи і довговічність. Якщо на даному етапі були допущені помилки або недбалості, це призведе до збоїв в роботі холодильного обладнання і його неефективності. Значимість грамотного і правильного монтажу холодильного обладнання величезна і економія на цьому питанні призведе до збитків. Тому важливо, щоб роботи по монтажу холодильного обладнання проводились грамотними фахівцями з дотриманням всіх норм і правил. Неправильно розрахована потужність холодильних компресорів і агрегатів, які не відповідають діаметри трубопроводів і перетину електричних кабелів, можуть значно скоротити ресурс роботи холодильних систем, що призведе до незапланованих ремонтів, простоїв і як наслідок цього псування товару і збитків. Монтаж холодильного устаткування і установок слід починати після того, як виконані основні будівельні роботи і забезпечена термоізоляція комплексу. Перед монтажними роботами наші фахівці виїжджають на об'єкт для вивчення приміщення, де плануєш встановити обладнання. Після монтажу і пуско-налагодження холодильних систем обов'язково проводяться випробування холодильного обладнання.

Основні етапи монтажу виробничих морозильних камер

Без холодильної камери неможливо уявити повноцінно функціонуючий продовольчий магазин, супермаркет з відділом харчових продуктів, ресторани, закусочні, їдальні та інші заклади розважальної індустрії та громадського харчування.

Монтаж холодильного устаткування складається з наступних завдань:

  • Монтаж пульта управління в місці, узгодженому з замовником.
  • Створення дренажних отворів, прорізів для формування холодильних магістралей і електричних кабелів.
  • Підключення фреонових труб з додатковою тепловою ізоляцією із закріпленням на хомутах.
  • Установка електричних з'єднань між пультом управління і пристроєм, повітроохолоджувачем.
  • Формування зливу талої води для роботи в зимовий період.
  • Опресовка азотом: перевірка системи більше 15 бар на герметичність (не менше десяти годин).
  • Герметизація системи, заправка холодоагентом і пусконалагоджувальні роботи.

Висока значимість холодильних камер для підприємств обумовлює необхідність правильного вибору і підключення техніки. Монтаж варто довіряти тільки висококваліфікованим фахівцям, які надають гарантію на якість своїх робіт. Навіть після успішної установки слід систематично повторювати обслуговування і своєчасно виконувати поточний ремонт. Поводження з технікою дозволяє продовжити термін служби агрегату і гарантовано зберегти свіжість товарів.

Обслуговування холодильного обладнання в компанії Реал-сервіс

Потрібна якісна морозильна установка? Консультанти нашої компанії гарантовано допоможуть вибрати ефективне рішення по чітким технічним та фінансовим вимогам. Компанія займається продажем, встановленням та обслуговуванням устаткування

Звертайтеся в компанію «Реал-сервіс» і ми підберемо оптимальний варіант холодильного обладнання для вашого бізнесу, виконаємо монтаж і пуско-налагоджувальні роботи, а також будемо проводити планове технічне обслуговування, що гарантують безперебійність роботи систем охолодження.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами зручним способом ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ Дзвінок менеджера
У вас є питання? Зв'яжіться з нами за телефонами: +38 050 48 88 419 +38 067 52 08 556 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Залишились питання? Залиште Ваш номер телефону і наш менеджер зателефонує Вам.